| QAkkyQ a întrebat:

Cineva mi-a furat contul de IMVU! Mi-a spart parola! Cum sa fac sa imi reiau contul inapoi? Cum pot sa contactez IMVU ca sa imi poata oferii contul inapoi? Ce trebuie sa fac? Help TPU!sad Funda +Vot+Bagare la prieteni [daca raspunzi la toate intrebarile] Multumesc!

5 răspunsuri:
| Nadya21 a răspuns:

Stiu eu chiar daca e tarziu nu stiu daca vezi raspunsul add la adi.nadya si til voi recupera

| biwltyad a răspuns (pentru Nadya21):

Ma poti ajuta si pe mine? Am aproape aceeasi problema...

| vlad5000eco a răspuns:

Daca iti mai sti contul schimbati parola

| QAkkyQ explică (pentru vlad5000eco):

Cum sa imi schimb parola daca mi-a schimbat-o?straight face

| vlad5000eco a răspuns:

Pai atunci intra pe site si dai member login si la parola in coltul de jos din stanga la parola dai forgot login?