| anonim_4396 a întrebat:

CITITI TOT, VA ROG! Verisoara mea s-a jucat un joc pe Facebook acum aproximativ 1-2 sau 3 ani (nu mai stiu exact cand), dar nu il gasesc la lista ei de jocuri. Era despre o croitorie pe care trebuie sa o faci. Creeai un numar de haine sau incaltaminte, pe care le poti creea sau pur si simplu cumpara. Trebuia sa cumperi masini de cusut si etajere pentru ceea ce aveai. Cand se terminau trebuiau sa cumperi din nou. Uneori trebuia sa imbraci unul din clientii care veneau, intr-un scurt concurs. FUNDA PENTRU CINE CARE IMI SPUNE CUM SE NUMESTE.

Răspuns Câştigător
| lovemuzic99 a răspuns:

Se numeste Fashion World.

| anonim_4396 explică (pentru lovemuzic99):

Multumesc mult. Asta este! happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand se terminau, trebuia sa cumperi HAINE sau INCALTAMINTe din nou, nu etajere.