| Moron a întrebat:

Conexiune directa internet/ Wireless
As vrea sa stiu daca este posibil ca pe laptopul sa folosesc o conexiune directa, dar in acelasi timp sa se poata folosi wirelessul pentru celelalte device-uri din casa. Ma refer ca am un singur cablu de internet care iese din perete si intra in routerul de wireless. Mai am nevoie de unul sa intre in laptop sa fie pe direct.

Răspuns Câştigător
| nao13 a răspuns:

Dacă mai ai un cablu pentru laptop. E perfect. Va rula în parametrii mai buni decât prin wifi. Și te poți conecta și cu celelalte dispozitive.

1 răspuns:
| Dom1 a răspuns:

Da!