| rBk_1929 a întrebat:

Copy SteamUp. dll and SteamUp. exe to your steam folder and create a shortcut to SteamUp. exe. SteamUp. exe can be used with these parameters:
Va rog cine stie sa-mi traduca... Dau FUNDA + VOT CELUIA CARE TRADUCE PRIMUL...Va rog mult am nvoie de asta sad

Răspuns Câştigător
| Myrunaa a răspuns:

Copierea SteamUp.dll şi SteamUp.exe la dosarul de aburi şi să creaţi o comandă rapidă la SteamUp.exe. SteamUp.exe poate fi utilizat cu aceşti parametri