| NinnaS a întrebat:

Stie cineva ce inseamna "create your entry"? Stiu cum se traduce..dar...cum adica? FUNDA : )

2 răspunsuri:
| BombonikThaa a răspuns:

Tradus inseamna 'a crea o intrare'dar te rog sa spui in ce context a fost folosit!

| mailman a răspuns:

Create your entry inseamna sa-ti creezi singura intrareahappy Ceva gen sa iti planifici tu cum sa fii vazutahappy Sa zicem ca ai intrat la un liceu noutongue Sa faci o impresie bunatongue cam asta inseamna Create your entry. Daca te referi la tehnologie servere jocuri etc. inseamna sa creezi o intrare nouatongue