| rBk_1929 a întrebat:

Salutare...Va rog am nevoie ca cineva sa traduca o fraza in engleza
Copy SteamUp. dll and SteamUp. exe to your steam folder and create a shortcut to SteamUp. exe. SteamUp. exe can be used with these parameters:
Va rog mult cine stie ajutati-ma... DAU FUNDA + VOT...Va rog sad

Răspuns Câştigător
| Darkavenger96 a răspuns:

Nene, iti cere sa copii SteamUp/dll si SteamUp.exe in folderul in care ai Steam-ul(asta e ceea ce conteaza) si apoi aia cu steamup.exe can be used with these parameters nu te intereseaza e doar o informatie