| Ulyec a întrebat:

Cred ca stiti toti despre platforma Steam. Vi s-a intamplat vreodata cand dati restart la calculator si cand se deschide va treziti deconectat de la steam? De ce? Tin faptul ca mie mi se intampla si contul de steam nu este al meu si nu suport de fiecare data sa intru pe Facebook si sa-i cer de fiecare data Ba mane ai un cod steam. in fiecare zi e prea de tot! plz ajutati-ma am steam guard. Si mai zic ca dupa un timp cand dau restart nu ma mai deconecteaza dar uneori da mi se intampla des cand ma deconecteaza cand nu dupa ce dau restart la calculator. DIn cauza asta il tin pe SLeep mode dar nu vreau pe sleep!

Răspuns Câştigător
| denisTiky a răspuns:

Pai, salveaza parola, cand te conectezi acolo bifeaza sa salveze parola. Mie nu mi se intampla, dar nu am inteles partea cu facebookul, ca ii ceri cuiva cod pentru steam..nu am inteles acolo. Dar spune-i persoanei respective sa iti dea de tot contul, gen cu mail cu tot (daca vrea) si dupa poate nu se mai intampla! Succes!

3 răspunsuri:
| Jakye a răspuns:

Salut,
Probabil ți s-a schimbat IP-ul și din motive de securitate te deconectează automat.

| Darius_Daris_1998 a răspuns:

Salvează parola

| Ulyec explică:

Am salvat si parola si tot la fel imi face