| Florinache459 a întrebat:

Am o problema cu csgo.
Cineva a incercat sa imi fure contul si nu a putut iar cand am incercat sa intru pe steam am avut parola schimbata de catre steam guard, dar cand am intrat pe csgo imi spune sa imi cumpar o licenta noua, stie cineva de ce?
Va rog ajutati-ma, va dau funda.

1 răspuns:
| Ana7807820 a răspuns:

Din pacate trebuie sa iti cumperi licenta. E din cauza acelei persoane ce a avut tentativa de a-ti fura contul. Mi s-a intamplat acum multa vreme si mie insa am uitat cum am rezolvat.
Dar hei nu e nimic! De craciun cs go va fi super ieftin!