| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce program pot deschide un demo la counter stike, pentru ca, cu bspayer nu merge. FUNDA!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru a putea deschide cu BSplayer trebuie sa fie intr-un format video. Jocul fiind demo, e aplicatie, deci il poti deschide ca joc.Demo inseamna ca nu e tot jocul ci joci numai un "paragraf" din el. Daca iti place il poti descarca in varianta full sau cumpara.

| Jipa95 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ai inteles big grin eu am inregistrat cand jucam eu cs, un player si acum vreau sa vad inregistrarea video pe care i-am facut-o si nu pot sa o deschid.

| anonim_4396 explică (pentru Jipa95):

Daca e in format video, incearca cu Gomplayer.