| FreeAndWild a întrebat:

Cum adaug pe cineva la prieteni dupa ce i-am dat Denunta pe facebook?
Sa va spun povestea o fata a pus o poza urata cu mine si am apasat pe "demunta" si pe "mark a spam" sincer nu stiam ce fac acestea si am apasat crezand ca nu o sa ii mai dea voie sa puna poza. Apoi am observat ca apare ca si cand nu ar exista pe Facebook dar am intrat de la o prietena si la ea inca exista deci nu i-am sters contul dar as vrea sa apara ca pana acum sa o am la prieteni! Ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| gaabry33la a răspuns:

Nu se mai poate face nimic...Fii fericita ca nu i-ai sterg profilullaughing

| FreeAndWild explică (pentru gaabry33la):

E ba uite ca se poate, cu ajutorul unei prietene am reusit. :p