| denyssa_7357 a întrebat:

si La multi ani! Am o problema, cu contul meu de facebook, sincer chiar nu stiu ce are, de cateva zile 2-3, nu mai pot sa adaug o descriere la poza, sa etichetez pe cineva, sau la mine la profil imi apare o alta poza, si nu sunt eu in ea, dar cand dau clic pe poza, se schimba poza si apare poza mea, si nici jocurile nu mai merg..va rog sa ma ajutati! ..chiar nu stiu ce sa fac..si am 2 conturi de facebook, si pe amandoua mi se intampla la fel..multumesc..dau fundahappy

1 răspuns:
| TPUSenior01 a răspuns:

Probail e de la internet. Nu este conexiuneq cum trebuie! Intreaba pe cineva expert in asa cava sau in IT big grin Bafta :*