| sebykutzu a întrebat:

Cum as putea afla o parola de mess...pentru ca un prieten imi stie parola si face ravagi si vreasa mi-a recuperez si daca se poate sa intru si eu pe al lui, si nu merge cu forgot password ca il am de mult si nu mai stiu ce am pus, dar nu aici sa nu stie toti ID:sebi_bosu95 FUNDA plss mult astept. daca este

2 răspunsuri:
| T0ZY a răspuns:

Ca sa aflii faci un keylloger, ca sa nu il detecteze antivirusul il criptezi, insa nu recomand asa ceva. Eu zic sa iti faci al YM si sa nu-l mai dai nimanui data viitoare.

| T0ZY a răspuns (pentru T0ZY):

Keylogger*