| CeLiNi a întrebat:

Cum as putea seta grafica la LoL (League of Legends) ca sa mearga binisor daca am: 512 MB RAM; 128MB placa video?

Răspuns Câştigător
| TestPetrut a răspuns:

La 600 si grafica la lowwinking

| Marius_Ciuciumis_1992 a răspuns (pentru TestPetrut):

Unde fac cfgu ca sa ii dau detaliile asa

4 răspunsuri:
| JIJ a răspuns:

Seteaza cea mai mica de 600 si setezi low la detalii.

| xstrstsarstasrsr a răspuns:

Nu ai pc de lol.Si pe low iti merge foarte greu. Apucate de altceva, sau i-ati pc nou ca altfel nu merge.Bafta!

| ReadZore a răspuns:

Cand aveam PC ca al tau si jucam LoL stateam vreo 5-6 minute sa se incarce dupa aia intrau inaintea mea si eu aveam probleme cu conectarea si luam report deci te sfatuiesc sa nu joci cu pc ala pentru ca s-ar putea sa ai lag mare.