| Braniste_Vali_1997 a întrebat:

As dori sa stiu ce tip de placa video imi trebuie ca sa imi mearga League Of Legends. Cine raspunde bine FUNDA happy

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

La ei pe site e specificat clar - GeForce 8800 or equivalent video card (Dedicated GPU with 512MB+ Video Memory(VRAM)). Sugestia lui calin e decenta, dar vezi ca gasesti si HD 7770 la preturi foarte bune zilele astea - http://www.pcgarage.ro/......play-port/

| GoodStyle a răspuns:

Placa video 1000mb HD, merge peste 50 FPS, de preferabil NVIDIA.