| FR3SH a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste programe folositoare pentru calculator mai slab... cam 80hdd laughing placa video nVidia GeForce5200+ 128mb procesor amd athlon(tm) as dori niste programe care face calculatoru sa mearga putin mai repede... si mai binisor

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Nu exista asa ceva. Eventual poti sa-i mai pui ceva memorie. Mai ajuta cat de cat. Nici nu ai specificat cata memorie ai.

| ZEYN a răspuns:

Pentru calculatorul tau sunt ideale programele de la acest articol :

http://www.desehix.ro/2013/02/articol-programe-esentiale-dupa.html