| anonim_4396 a întrebat:

Cum creez o retea wi-fi pe laptop sa ma pot conecta cu telefonul? am reusit sa fac dar imi apare limited conectivity. Pe laptop am windows7

2 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Trebuie sa ai router Wi-Fi.Sau in apropierea ta sa existe, dar fara parola, ca asa nu mai poti intra pe internet de pe telefon.De exemplu, cum e in scoala, restaurante etc.

| jack993 a răspuns:

Se poate vcrea retea wi-fi si fara router. numai cu un laptop. numai ca nu stiu cum sa fac...