| Raducanu1996 a întrebat:

saptamana asta mi-am,,ras" hardul folosind killdisk am instalat windows xp(am instlalat driverul pentru wifi)dau conectare la wifi(am retea wifi proprie) imi bag parola si cand dau conectare imi spune ca nu se poate conecta(,,Limited or not conectivity") iar daca dau,,Repair" imi zice,, Windows could not finish repairing the problem because the fllowing action cannot be completed:Renewing your IP address.
For assistance, contact the person who manages your network." Router-ul wireless nu este defect deoarece ma pot conecta cu telefonul. Va rog cine stie sa imi raspunda daca imi merge dau funda!

1 răspuns:
| bluerosetw a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie; am updatat driverul placii de net si apoi a mers. identifica-ti modelul de placa de net si apoi du-te la ei pe site, sigur au vreun update la driver.