| DanutTraian a întrebat:

Cum pot conecta telefonul la internet de la laptop prin wireless? am windows7!

4 răspunsuri:
| peste2009 a răspuns:

Trebuie mai intai sa ai modem cu wireless si wifi pe telefon dai search daca gasesti te poti conedca daca nu dispui de obiectele cerute nu te poti conecta

| DanutTraian explică (pentru peste2009):

Are laptopul wireless si e conectat la internet prin modem, deci vreau ca laptopul sa trimita mai departe internet la telefon prin wireless

| DanutTraian explică:

Pai laptopul are wireless si e conectat la internet prin modem, deci vreau ca laptopul sa trimita mai departe internet la telefon prin wireless!

| peste2009 a răspuns (pentru DanutTraian):

Telefonul are wireless? daca da ar trebui sa mearga