| Ksc19 a întrebat:

am o problema cu internetul care la local network scrie limited or no conectivity, iar netul merge foarte prost.asta sa intimplat dupa ce mi-am reinstalat windowsul.inainte a venit un tip de la rds a facut ceva setari...bife...iar nu a mai aparut aceasta problema cu limited bla bla, iar a spus ca daca mai apare aceasta am o problema cu placa de retea. ce as putea sa fac sa scap de problema?

Răspuns Câştigător
| angel74dm a răspuns:

Cumpără altă placă de reţea, costă 26 de lei la Eta2U sau la Flanco şi atunci sigur nu mai ai probleme...