| DanielGeorgeGD94 a întrebat:

Cum fac ca sa imi meargă castile si microfonul cand le bag la mufele din fata?
P.S Castile sunt Acme CD -920 au microfon incorporat

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Se poate ca mulfele din fata sa nu fie cuplate la placa de baza. Verifica in interior daca sunt fire necuplate. Oricum iti trebuie cineva care se pricepe. S-ar putea sa fie stricate si circuitele adiacente mufelor. N-am inteles din intrebarea ta daca acea casca fuctineaza la mufele din spate!

| ArchWord a răspuns:

Idem Salontanul, incearca sa le bagi in spate si fa un test audio, speak iar ca sa le folosesti in ce domeniu ma rog?

| DanielGeorgeGD94 explică (pentru ArchWord):

Pai pentru jocuri online ca sa vb cu ceilalti

| DanielGeorgeGD94 explică (pentru ArchWord):

Pentru jocuri multiplayer si cred ca si pentru youtube

| ArchWord a răspuns (pentru DanielGeorgeGD94):

La youtube setezi, cauti prin programul de filmat iar la jocuri mi se pare ca trebuie sa ai dezintegrat microfonul adica sa nu il ai in camera, single microfon doar el fara camera si alte prostii. in rest daca merge cu camera dar depinde si de ce joc dai si tu pe la setari/audio si cauti acolo.