| 280Monica280 a întrebat:

Cum fac layout-uri pentru howrse în afară de pe howrse.info? Funda
şi vă rog, e urgent crying

Răspuns Câştigător
| ContCuIntrebariCiudate a răspuns:

Un layout perfect de max. 18 căsuțe îl faci cu photoshop!big grin funda

10 răspunsuri:
| 280Monica280 explică:

Vreau să fie cu căsuţe...nu ştiu, cine joacă Howrse şi se pricepe îmi poate spune şi mie? I-aş pune pe alţii sî-mi facă dar de fiecare dată toţi omit lucruri şi nu fac tot ce vreau şi vreau să-mi fac singură. Mai şi cer unii preţuri absurde! Sper că mă înţelegeţi...sad

| 280Monica280 explică (pentru 280Monica280):

Să-mi (mă scuzaţi vă rog)

| 280Monica280 explică (pentru 280Monica280):

încă mai aştept răspunsuri... zilnic!

| ReRe33 a răspuns:

Http://www.howrse.ro/......xternalUrl aici ai Photoshop Cs3 Portabil, desacarcarea e gratuita. Funda?

| SkittySkitt a răspuns:

Da mesaj la "Eiffel" si iti explic eu pas cu pas happy

| 280Monica280 explică (pentru SkittySkitt):

Am învăţat deja... aproape singură, acum şi eu dau lecţii laughing

| 280Monica280 explică (pentru Samantha631):

Fără supărare, am răspuns şi eu la o întrebare cu site-ul lui Izzy...caut ceva să fac singură, ceva de genu cu căsuţe create de mine, 5-6...din astea caut crying

| Samantha631 a răspuns:

Atunci nu te pot ajuta

| 280Monica280 explică (pentru Samantha631):

Mersi că ai încercat să mă ajuţi :*
Oameni buni, VĂ ROG AJUTAŢI-MĂ! sad (crying