| xbby a întrebat:

Cum fac sa intru in HammerMt2? deoarece cand dau pe suranca aia ca mie imi da un fel de eroare in chineza si ori de cate ori as incerca nu imi intra spuneti-mi si mie ce sa fac sa imi mearga plzzz...

3 răspunsuri:
| RobiNBA a răspuns:

Se face update sau e serverul cazut. Sau GA, GM, COMA ii da reboot. Bafta. happy

| NevverGhost a răspuns:

Man trebuie sa faci ceva... daca ai windows 7 sau vista dai run as administrator daca ai gen xp dai clik-dreapta open. Detalii id steauaforza80 xD

PS: nu merge mindows 98 2000

| xbby explică (pentru NevverGhost):

PAna ce ati raspuns voi am descoperit singur... big grin
Daca aveti w7 sau vista opriti antivirusul si dati click dreapta pe iconita Hammer, Run As Administrator! Merge sigur! Bafta