| HappyDay a întrebat:

Buna TPU...am o mare mare mare problema enervanta angry. De curand, m-am apucat din nou de HammerMt2, si cand mi-am schimbat regatul, trebuia sa ies ca sa ma fac pe regatul care am vrut.Si cand sa intru, e o eroare in alta limba si dupa niste semne de intrebare multe.Am dat no si credeam ca e temporar asta si ca voi putea intra dupa.Cand sa intru, iar nici nu am dat bine pe conecteaza si mi-a aparut aceeasi eroare cu semnele de intrebare si eroarea in alta limba. Dupa, iar am incercat si am intrat pana la urma dar cand sa se conecteze fata ca sa pot juca, iar imi da eroarea in chineza si semnele de intrebare si s-a inchis. Ce pot sa fac? FUNDA la cel mai bun raspuns!

3 răspunsuri:
| DjCriss a răspuns:

Clar sa-ti spun reinstaleazati metinul si eu am avut problema

| DjCriss a răspuns:

Pai nusk scuze ca nu te pot ajuta