| costelus972 a întrebat:

Cum fac un Server de Metin2 fara Hamachi, sa fie sa poata intra preteni mei asa pe el fara Hamachi!
ajutati-ma si pe mine cu un link sfat ceva funda + o bere, caffe

3 răspunsuri:
| UltimateFlame101 a răspuns:

Da ti-e lene sa iei hamachi si sa faci cu el Doamne... e de 10 ori mai usor cu hamachi si aceeasi calitate doar apesi joaca si gata iti intra pe sv... si daca vrei fara hamachi cauta o firma de host si plateste tu 30 euro/luna. toti idioti care joaca metin 2 fug de hamachi pentru ca sunt prea incuiati sa intre pe el sa dea log on sevrer sa scrie 3-4 numere si sa dea play!