| HugoAdo a întrebat:

Cum fac un server de metin2 pe IP? cine stie plizz si care stie cum ma pot connecta la Navicat lite daca am sv de metin2 pe IP Dau Fuuuuuuuuunda

Răspuns Câştigător
| AlphaOmegaStyl3 a răspuns:

Stiu eu sa fac Server de metin dar depinde de ip-ul tau HugoAdo da-mi add idu meu de mess este sunstyl3@yahoo.com cat mai repede

| AlphaOmegaStyl3 a răspuns (pentru AlphaOmegaStyl3):

Cum ziceam da-mi add daca ma faci GM iti refac eu serverul cu resurse noi big grin

| HugoAdo explică (pentru AlphaOmegaStyl3):

Dami acc

3 răspunsuri:
| AlphaOmegaStyl3 a răspuns:

Stiu eu sa fac Server de metin dar depinde de ip-ul tau HugoAdo da-mi add idu meu de mess este sunstyl3@yahoo.com cat mai repede-(scuze daca am postat de mai multe ori sant nou)