| nfs10 a întrebat:

Cum imi merge nfs world pe; 1 gb ram, processor Intel pentium D d920 2.8 ghz (4mb chake)placa video incorporata de 256 mb ati radeon xpress 200 series suporta jocurile pe 2.0 pixel sharder; directX 9... nu am pretenti sa imi mearga la high MA INTERESEAZA cum o sa-mi mearga la low (daca ar merge si la medium ar fi foarte bine)bun! Dau funda! va rog fiti sinceri din toata inima! alti mi-au zis ca o sa-mi mearga super la lowastept raspunsuri de la vioiiii

3 răspunsuri:
| DjDanutzy a răspuns:

O sa se vada invizibila masina ca dabea ai 256 mb placa si de aia dar la 512 se vede marfa

| nfs10 explică (pentru DjDanutzy):

Pai da am vazut pe youtube ca la 256 mb video RETINE ONBOARDwinking! ma se vedea bine bine normal ca era la low! pe mine la low ma intereseaza! te rog spune-mi cum o sa imi mearga mie pe cerintele de mai sus test drive unlimited 1! unii au spus ca o sa-mi mearga bine! te rog mult de tot pless ajuta-ma daca imi dai raspuns corect si sincer iti dau funda! serios daca imi raspunzi la aceasta intrebare sincer tie itidau funda! iti dau funda! iti dau funda!winking

| nuckleu a răspuns:

Intra pe site-ul asta:http://www.game-debate.com/....../index.php
Introdu mai jos ce procesor ai ce placa video si cati rami ai si iti v-a arata cum iti va merge.