| BogdanTHEMinion a întrebat:

Cum imi pot creste repede canalul de YouTube?
In prezent canalul meu are 113 ABONATI!

Răspuns Câştigător
| barbutxxx a răspuns:

Fa video care sa intereseze cat mai mult sau de jocuri sau sa faci un concurs si sa oferi ceva. Sau promoveazăti canalul pe diferite pagini de Facebook care sunt pentru promovare. Baftă!

2 răspunsuri:
| Andreii002 a răspuns:

Ca sa fii un youtuber cunoscut trebuie sa astepti, totul vine de la sine, ca sa fie videoclipurile mai afisate in descriere pune taguri, deoarece tu la titlu poate pui cum faci o placinta si altul cauta acelasi lucru cu alt nume asa ca tu in descriere pui mai multe titluri care s-au potrivi. Innrest trebuie sa fii activ, sa ai calitate la videoclipuri deoarece lumea cauta content de calitate si nimeni nu se va uita la niste videoclipuri de 720p. Lumea da subscribe daca le place ce faci, daca ai content de calitate, daca ai multe videoclipuri, daca si calitatea audio e buna si daca ai 11 ani nu te gandi ca ajungi mare maestru pe Youtube cu o voce... si tot asa. Nu te gandi la metoda de a creste abonatii prin boost, asta inseamna sa dai bani in continuu si cand nu mai dai pa. Si sa nu crezi ca iei bani din Youtube, poate un dolar dar mai mult nu iei. Nimeni nu se apuca de un channel pentru bani ci din placere. Deci continua cu vieeoclipurile si totul vine de la sine, incearca faza cu tagurile, sa fii activ, si faza cu calitatea video si audio. Si inca ceva, iri recomand ca program de filmat bandicam si camtasia, de editat tot camtasia, sunt si camtasia editor si recorder la pachet. Funda?

| BogdanTHEMinion explică (pentru Andreii002):

Sorry ca nu ti-am dat funda :\
O sa-ti ascult sfaturile!