| anonim_4396 a întrebat:

Salut internatiune TPU am o intrebare la voi! cum pot ajunge mai repede popular pe Youtube! uitati asta este canalul meu de Youtube! https://www.youtube.com/watch?v=95Pa7W3r6O4
vreau sa am multi abonati likeuri si vizionari am cautat pe google dar nimic nu functioneaza! am inteles ca poti creste din promovari de la alti youtuberi! sau un sfat cum as putea sa ajung mai repede la mai multi fani, abonati?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Publica-ti linkurile pe FB-ul prietenilor tai si roaga-i sa se aboneze, sau sa dea like!