| Roby_Pytyku_1999 a întrebat:

Cum instalez Need for Speed Hot Pursuit funda la cel mai bun raspuns :credeti ca daca am placa video de 1 GB si ramu de 1GB imi merge jocul funda laughingwinking love struck

2 răspunsuri:
| Trynda a răspuns:

Nu iti merge cu 1 gb ram. Si cred ca si placa video e slaba. O fi de 1 gb dar pe bus de 68 biti care e mai prost ca o placa de 512mb pe 128 biti.

| FirstplaceXXX a răspuns:

Aiurea configuratie ti-ai mai facut. Iti mai trebuie cel putin 1 gb de ram. Dar nu cred ca va merge bine pe 1 gb RAM