| pidgeotto1 a întrebat:

Cum pot castiga pietrtre lunare gratis la 4story?

2 răspunsuri:
| MyhayTheArcher a răspuns:

Simplu si usor:1.Stai 30 min/zi
2.Primesti zilnic un mesaj cu pachet in care se gasesc iteme premium(doar primele 5 zile)
3. Dupa a cincea zi incepi sa primesti cate 1 piatra lunara/zi.
4.Sa nu crezi ca daca stai 1 ora o sa primesti 2 pietre, daca stai jumatate de ora sau mai mult tot 1 piatra primesti.
5.Alaturi de acea piatra mai primesti un item.
6. Daca stai cate 30min/zi timp de 3 luni vei strangi aprox 90 pietre cu care iti sugerez sa astepti sa se ieftineasca(la oferta) tinctura de supravietuire, sarmul lui ease, formula asistentului si potiunea sclipirii.
7. Sper ca te-am ajutat! Bafta si joc placut!
8. FUNDA?

| PoisonedArrrow a răspuns (pentru MyhayTheArcher):

Nu se poate.Ma... da eu in 3 luni daca ma tin de un caracter fac si lvl 90... eu iti zic sa bagi la 2 saptamani o luna cam cat sa iei 100 pietre lunare. Daca nu poti, ia din banii tai de buzunar sau alocatie sau strange. De exemplu eu strangeam orice ban din casa si imi luam si cate 200 pietre pe saptamana. vezi ca eu sunt Asuan pe 4story am lvl 90. Bafta!