| badriel a întrebat:

Cum pot da retur la abonamentul eMAG Genius dupa ce s-a taxat deja? Am uitat sa anulez abonamentul inainte sa se termine cele 3 luni de incercare gratuita

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu îți dă banii încasați înapoi. Dar ca să nu îți mai ia alții peste o lună, anulezi contractul.

| Wr3nch a răspuns:

Cam ghinion, ca scria clar ca trebuie anulat inainte de reinoire. Poti suna la serviciul clienti, si sa vezi daca nu ii poti vraji sa il anuleze si sa iti dea banii inapoi.

| TudoracheRazvan a răspuns (pentru Wr3nch):

Daca am luat abonament anul pot face ceva?