| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot da uninstall jocului napoleon total war? Am cautat si in panoul de control la adaugare sau eliminare programe dar nu aparea si nu am gasit in nici un folder vreun uninstall.

Răspuns Câştigător
| Atat_Yonutz_1998 a răspuns:

Cel mai bine daca nu ai Windows 7 e advansed system care care iti da un program pentru dezinstalathappy

1 răspuns:
| floppy98 a răspuns:

Daca ai windows 7 dai click pe iconita de pe desktop si dai pe open file locatio asta numa daca ai windows 7 daca nu iti sugerez sa iti bagi CCleaner si trebuie sa fie pe a 3-a chestie pe stanga unelte si dezinstalari si cauta acolo vezi poate gasesti asa

| Atat_Yonutz_1998 a răspuns (pentru floppy98):

Cel mai bine daca nu ai Windows 7 e advansed system care care iti da un program pentru dezinstalathappy