| 5Card a întrebat:

am o problema la pc.astazi cand am vrut sa dezinstalez un program nu aparea in lista de adaugare sau eliminare programe de pe panoul de control ci apareau de la Microsoft office multe chestii iar celelalte programe care apareau inainte nu mai sunt in acea lista dar sunt instalate pe pc.va rog ajutati-ma sa-mi rezolv problema. best answer castiga o funda de la mine nu glumesc.

1 răspuns:
| robertpaul a răspuns:

Incearca sa te duci in c:program files/ si cauta ceea ce ai sters si vezi daca mai este in pc.Cel mai bun program care trebuie instalat pentru a dezinstala alte programe este Revo-Uninstaller, pentru ca-ti va sterge fisierele leftover.Incearca si cu Ccleaner apoi, daca nu merge din intamplare.Iti sugerez sa folosesti Revo-Uninstaller pentru uninstall programs. Sper ca este raspunsul, care sa te ajute.ciao