| LDAfurry a întrebat:

Cum pot downloada de pe Google Play...dau instal si imi zice asa : " You haven't accessed the Google Play Store app (the white shopping bag icon) on your device with this email account" CINE MA AJUTA PRIMESTE FUNDA!

Răspuns Câştigător
| DoarEu1234 a răspuns:

Pentru ca ai cu windows credeam ca ai android -.-

3 răspunsuri:
| LDAfurry explică:

1: eu nu am androi am Nokia lumia 610(cu windows)
2: pagina care mi'ai dato nu merge

| DoarEu1234 a răspuns (pentru LDAfurry):

Pentru ca ai cu windows credeam ca ai android -.-

| TheGR a răspuns:

Tu dai install de pe pc?

daca da, intra pe mobil/tableta ce ai tu si deschide de acolo google play. o sa iti ceara as te loghezi cu contul tau de gmail. dupa aceea, vezi pe pc sa fi logat cu acelasi cont happy

| DoarEu1234 a răspuns:

Uite. downloadeaza aici pe tableta sau telefon Google play store Shopping bag icon :--- http://www.androidpolice.com/......4-0-25/... Instaleazal. Baga gmailul.si ta dam merge. Funda? :D