| mastermage1 a întrebat:

Cum pot sa ajung gm la metin2 as dori sfatul unui expert

Răspuns Câştigător
| Lixu_8075 a răspuns:

Am auzit numarii porccarii pana acum...
fii atent iti voi spune exact ce trebuie sa faci chiar si fara euro.
1. Dai klik pe shop item( cel cu euro) dai pe inelul de crestere de 5 ori siti va aparea in inventar pentru 30 days
2. Asta trebuie sa faci in fiecare luna iti trebuie min o lune si max trei ca sa ajungi dar poti si in prima luna daca te duci in V2 si aduni yang
Dupa e ai bani multi dai 3-4kk ca sa te faca unul de la 40 pana la 60-70
Apoi e simplu de la lvl 65 te duci in padurea rosie cu un buffer si stai la copaci in 5 min faci un lvl acolo
ai nev de mult red si de inel de krestere(obligatoriu) Funda?

418 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu oricine poate ajunge gm dar daca te cresti in fiecare zi poate vei ajunge un gm.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine nu ma intereseaza metin2.ro eu joc servere private am 3 carcatrere de lvl 80 si la toate am king si magiile P nu va mai cacariti sa jucati metin2.ro e naspa rau si faci greu lvl si e plictisitor si totte scumpe. Eu va recomand SkyMetin2 e un server tare de tot in care faci lvl 80 in 5 ore si un otel +9 costa vreo 10kk si se gaseste la magazinul generall tot ce iti trebuie pentru ati face orice obiect +9 i-ar sansele de ne esua sunt 100%. Va asigur ca este unul dintre cele mai tari servere incercatil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai damim mie contul sa te fac gm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca ii mare lucru sa fi gm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tre sa dai un test
trebuie sa ai peste 18 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu fratilor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caut metin2 pentru a fi gm cunosc comenzile 90%

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am citit acest anunt.sincer.ca sa devi GM trebuie s afi cunoscut de echipa. etape de 1DSI si apoi un test de GM INT...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt (GM) pe Pegasus si Aries daca vrei sa fi GM trebui sa ai minim 18 ani si sa te inscri pe forumul ''Metin2.ro" cu numele "GAME MASTER" si sa scrieti un test e foarte greu sa treci testul apoi adminul principal iti trimite un email in max. 1 sap. si trebui ca pe servarul care esti sa fie totul in regula si sa prinzi cei cu hack si trebuie sa asculti tot ce iti cer jucatori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da niste etape am fost si eu Gm pe un server nu metin2 ro altu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invata comenzile roaga ownerul sa iti dea un test

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa devii GM trebuie sa te cresti!
E simplu, nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O data ce ajungi nivel 99 iti intra automat in lista GM si ii rogi sa te faca si pe tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai trebuie sa dai 200kk casa poti ajunge GM sa dai bani astia la un GM face un cod si gataesti GM ai inteles

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum fac sa recuperez tot ce au furat de pe caracter?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muiestule

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai intai ca sa devii gm trebuie sa ai lvl 99 dar ca le este frica sa nu ajunga alt cineva da ban asta am patit-osi eu ca a loat ban pe 2 conturi unu de 76 si unud de 30 pe care aveam toate itemele +9

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba fratilor voi credeti ca e asa de usor sa devi GM. adica gata ai facut lv 99 fama GM loativa gandul de a deveni GMlaughing...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care e codul la sa te faci gm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Creste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nul poti vedea pe GM numai dacal contactezi pe mess
iar ieu am ID-ul lui de mes dacal vrei intreaba-ma si scrie intrebare pentru catalin2
ID-ul lui de mess este fotbalistul_no1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba prostul tr sa cumperi contul si sa dai bani pe net inteligentule copii din ziua de azi nai ce sa le faci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am lv 76 tot +9 si tot nu stiu cum sa fiu gm!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ala care a zis ca e king metin2 sa bage id modestul_ionut am o problema

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai daca esti atent la joc sau esti concentrat la joc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pff ca sa ajungi GM trebuie sa stii 3 lucruri : -
-
E hai chiar credeati ca sa va spun? ar fi prea usor... oricum mie mi-a luat 1 an si ceva sa invat (nu va spun ce ca dupa aia iar ar fi prea usor) iar cat despre acel test este adevarat...

+ GM-ul nu da iteme fratilor.cine a zis asta e ori prost ori nestiutor...