| mastermage1 a întrebat:

Cum pot sa ajung gm la metin2 as dori sfatul unui expert

Răspuns Câştigător
| Lixu_8075 a răspuns:

Am auzit numarii porccarii pana acum...
fii atent iti voi spune exact ce trebuie sa faci chiar si fara euro.
1. Dai klik pe shop item( cel cu euro) dai pe inelul de crestere de 5 ori siti va aparea in inventar pentru 30 days
2. Asta trebuie sa faci in fiecare luna iti trebuie min o lune si max trei ca sa ajungi dar poti si in prima luna daca te duci in V2 si aduni yang
Dupa e ai bani multi dai 3-4kk ca sa te faca unul de la 40 pana la 60-70
Apoi e simplu de la lvl 65 te duci in padurea rosie cu un buffer si stai la copaci in 5 min faci un lvl acolo
ai nev de mult red si de inel de krestere(obligatoriu) Funda?

418 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pls imi poti da conturi de gm?
oricare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine stie cum sa fac metin2 propriu sa dea add la id : original.style10

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall ma numesc cosmin dati-mi si mie plss coduri legale adica sa le scrii an consola la metin2tim plss bagati idmeu daca aveti plss dati-mi si mie id:cosmin_metinlv99 la revedere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da fa-ti propriul sv de mtn 2 si vei vedea cum e sa fi GM

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai trebuie sa treci printre niste etape grele rau si sa vi cunoscut de echipa ma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa ajungi gm la lvl 99 sau daca poti sal invingi pe sefu metinului te face gm de la lvl 90

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate iti dau eu un cont de GM ca eu nu mai joc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine stie cum fac server de metin2 sa bage id denis_pericol78 va rog frumos :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmmmm... ca sa deviii GM trebuie sa fii cunoscut de catre toti si a fi cunoscut trebuie sai faci pe toti la dueluri si sa ai toate itemele +9 dar si sa treci prin niste incercari grele(eu sunt lv 83 razboinic corporal P la toate magiile)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum ajung am lv maxim pentru metinu ala 127 plizz zi-mi si mie:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai ceri la GM sa te deie GM adica sa te aprobe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wa e greu sa treci trebuie sa treci prin multe opstacole si sa te acepte toti jucatori daca vor sa devi gm sau nu depinde daca vor sau nu big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da voi aveti habar d metin? trebuie sa ajungi lvl 99 si te fcai gm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da voi aveti habar d metin? trebuie sa ajungi lvl 99 si te faci gm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai nevoie de un program special sa-l cumperi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce cand intru in metin si ma scoate si scrie HACK_...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum pot ajunge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti faci cont si apoi cresti si gata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi dati va rog ceva bani si arme sau armuri si doua milioane daca vreti va rog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma ca sa ajuni GM trebuie sa ai spate evident

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma trebuie sa faci peste 90 si sa-ti dea admin eu is gm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gm miau spar contul si miai loat bani?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba care e GM sa-mi daie pm pe mes... darius_hd3@yahoo.com sa vad daca stie ceva despre GM sa vad daca stie ca eu is dej."happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai bine sfarsitul lumi (DOAMNE FERESTE) pentru toti copii de lvl 99 si care au 12, 11, 10, 14 etc... mai bine peste 12 si gata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu dar iti dau un sfat descarcati metin2 gm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa treci un test de gm sau sa platesti man cp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi.sant GM si iti dau un sfat foloseste,, Navicat Lte,,. Cauta pe net sa vezi si misto îi. Cu prietenie GM de la metin2 ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Master, man, o sa dureze mult pana o sa fii GM, dar descarca metin2 provate server, logheaza-te, pe emailiul tau o sa iti dea un link de activare, apoi te joci si in catvea luni sau saptamani esti GM. sper sa mearga.
BFT. :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii simplu sa ajungi gm cu hack

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma chiar cum pot sa devin un gm pe metinp.uv.ro raspundeti-mi pliz