| ManiacKilleR a întrebat:

Cum pot sa am pe League of Legends skinuri free... Am auzit ca trebuie sa intri in folderul unde este LOL si trebuie sa schimbi ceva... Si nu stiu cum sa fac. Cine stie va rog sa ma ajute Funda

Răspuns Câştigător
| Cisterna a răspuns:

Nu am folosit sa pun skin, dar stiu ca merge.
Funda se da apasand pe funda/medalia din dreptul raspunsului.
Multumesc

11 răspunsuri:
| Alinn98 a răspuns:

Singurele skin-uri FREE date de Riot Games sunt Unchained Alistar si Riot Girl Tristana.
Pentru a instala custom skin-urile de pe leaguecraft iti trebuie un program si le dai drag and drop acelor skinuri in program.
Daca esti destept cauta pe site pe acolo la Tools. Nu iti dau totul pe tava.

| ManiacKilleR explică:

Mersi asta cautam

| ManiacKilleR explică:

Cum pun skinul ca nu prea inteleg de la how to install. si cum se da funda

| Cisterna a răspuns (pentru ManiacKilleR):

Nu am folosit sa pun skin, dar stiu ca merge.
Funda se da apasand pe funda/medalia din dreptul raspunsului.
Multumesc

| ManiacKilleR explică:

Pai mi se blocheaza la 45% si nu mai pot face nimic straight face

| ManiacKilleR explică:

Dar progamul skin installer ultimate 3.335 e bun? ca pe el il am si nu merge

| Cisterna a răspuns:

Sunt programe de hack dar acelea pun skinuri pe care numai tu le poti vedea.
Nu e chiar un program ( Http://leaguecraft.com/skins ), dar cum am mai zis poti numai tu sa il vezi. Cu programul asta ai posibilitatea de a-ti pune ce skin neoficial vrei.
Funda?

| alexandrunum0 a răspuns:

Merge doar dac aiti faci cont nou aici http://signup.leagueoflegends.com/? ref=52da6155a0fe8841017413 si faci lvl 10 pe cont primesti 2k RP si campioni cu skin

| Stefania_O_Tipa_1998 a răspuns:

Uite pe mine m-a ajutat un prieten.
http://signup.leagueoflegends.com/? ref=5336e3667681c645116276
Intrati aici si va faceti cont, ca sa primiti free skinuri trebuie sa aveti lv 10 pe acest cont. Vi se va debloca automat daca nu va merge, adaugati roberT_lol2001, si vom rezolva problema impreuna cei care nu credeti va dau filmari la jocuri, cand eu joc cu ce skin vreau, nu exista programuri care trebuie sa platiti. Doar faceti ce va zic eu.
Va faceti cont
Faceti lv 10 si veti avea toate skin free.

| axel007 a răspuns (pentru Stefania_O_Tipa_1998):

Ce amuzanta esti, tra sa fi cretin sa crezi prostiile debitate de tine.

| Beniamin_Stefaniga_1998 a răspuns:

Amazing! I just got 3500 RP code for totally FREE! Come and download code too

>> http://RiotPoint.eu/

| Catalin_Goidescu_1997 a răspuns:

Daca vrei skinuri free poti sa instalezi un program de pe acest site: http://www.mkjogo.com/en/ dar e naspa ca nu le poate vedea nimeni.