| laviniaelena01 a întrebat:

Cum pot sa postez un videoclip(facut de mine, deci este doar in calculatorul meu) pe facebook, pe peretele unui prieten? Mersi.

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Cel mai usor este sa-l incarci pe Youtube si sa copiezi scriptul html de acolo de sub player si apoi il postezi pe perete! Daca il incarci direct pe facebook nu ai script html!
YOUTUBE - Cum incarci un videoclip! Pai logheaza-te mai intai pe Youtube(sau iti faci un cot daca nu ai) si apoi vezi ca iti apare langa numele tau (care este sus in dreapta) dar in partea stanga a numelui ''INCARCATI'' Da un clik pe INCARCATI si apoi incarca un film (apare o fereastra mica galbena in care scrie '' incarcati un videoclip'')
YOUTUBE - Cont nou http://www.youtube.com/create_account
Bafta!