| EuSiCuMine a întrebat:

deci un prieten de al meu pe facebook a postat un videoclip de pe youtube pe toate paginile prietenilor sai adica si la mine. Toata lumea avea pe perete videoclipu care la bagat el. Vreau si eu sa pun la toti un videoclip de pe youtube pe peretele lor, cum fac?love struckFunda

2 răspunsuri:
| DozaDeVise a răspuns:

Pai urmeaza acestipashi corect si vei reushi :

1.deschizi pagina de youtube cu melodia pe care vrei s´o pui pe facebook

2.sub videoclip scrie ¨share¨ dai click acolo

3.acolo iti va da un link...sub link dai click pe embed

4. apoi iti va da un cod... la acel cod dai copy

5.te loghezi in contul tau de facebook si alegi pe rand cate un prieten

6. la fiecare dintre prieteni dai paste la comentarii acel cod

Gata!¡

fundita?¿

| DozaDeVise a răspuns:

Am uitat sa´ti zic ca sub cod poti sa alegi marimea videoclipuluiwinking