| Wh0Me a întrebat:

Cum postez un video pe peretele cuiva pe Facebook? Vreau sa apara pe peretele Facebook-ului al persoanei respective :-s. Dau funda+vot. Mersi tongue.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Te duci pe youtube la videoclipul pe care vrei sa-l postezi pe perete in facebook si sub player da click pe ''Distribuiti'' apoi pe ''cod de incorporat''. Copiezi tot codul acela de acolo cu clik dreapta ->copy si apoi ii dai lipire/paste pe perete in facebook!
Bafta!

| Giulia_Iulia_1983 a răspuns (pentru neluL):

Multumesc mult :*

| neluL a răspuns (pentru Giulia_Iulia_1983):

Cu placere! bye, bye wave