| AlupeiLarisaAndreeaDF a întrebat:

Cum pot trece de lvl 1 pe metin2? Am inteles ca trebuie sa omori caini salbatici, insa nu pot (ma "omoara" ei pe mine). Am facut misiunile, iar gzrdianul imi spune sa revin cand am mai multa experienta.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ti-as sugera sa joci metin...dar data fiind situatia pe metin2 ca sa cresti trebuie sa omori diferiti monstri, printre care si cainii, daca te omoara incearca sa bagi licori si sa iei cat mai putini caini de odata, faci rost de o armura niste obiecte(cercei, colier, papuci, coif, sabie) apoi incepi sa farmezi (sa bati animale pentru a face rost de obiecte scumpe care se vind sau pe care le poti folosi chiar tu) incepi sa iti faci un grup de prieteni si mergeti la monstri mai mari sau la sefi, depinde de voi. tot asa pana la lv 105winking

| AlupeiLarisaAndreeaDF explică (pentru anonim_4396):

De ce nu mi-ai sugera sa joc?

| anonim_4396 a răspuns (pentru AlupeiLarisaAndreeaDF):

Jocurile gen metin2 sunt pierdere de timp totala happy si eu mi-am pierdut o perioada destul de lunga in acest joc...inca mai pierd timp in jocuri, partea mai rea ca genul asta de joc e pay2win adica daca nu bagi bani, nu prea ai sanse happy (chiar azi am inceput sa ma joc din nou metin laughing )