| Shìzuko a întrebat:

Ajutor! Joc metin2 ( din nou), si acum e mult mai greu! Cine imi poate spune de ce, chiar daca folosesc licori rosii si omor caini salbatici, tot mor? Adica prima oara cand am jucat am ajuns la nivelul 35 in prima zi ( nu stiu cum am facut), acum in schimb...Nu stiu ce sa fac! Si cum sa fac sa am magie? Sunt abia la liv 2 doar pentru ca cineva mi-a spus sa lupt cu el...singura nu stiu ce sa fac. Deci, ajutor!

3 răspunsuri:
| metinstell a răspuns:

In primul rand creaca esti pe metin 2 ro
si in al doilea rand e simplu cauta alt metin de-a ici
http://www.e-joc.info/

| metinstell a răspuns:

In primul rand joci metin2 ro si il al doi-lea rand joaca altu ca de exemplu:
metin2 celestial-world, mt2hammer,mt2 core, mt2 apolo etc