| dinurazvan a întrebat:

Cum sa dowlandez muzica ca s-o pun pe iphone ca nu merge atunci cand o iau din calculator s-o pun acolo la muzica nu merge no pot pune ca asa as stii ca am mai vizitat siteuri dar nu gasesc raspuns pentru intrebarea mea raspundeti va rog dau funda happy si cum sa fac sa pun jailbrake pe iphone?

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Cum pun muzica pe IPhone? intra aici http://www.olix.ro/2008/12/15/cum-sa-pui-muzica-pe-iphone/

Pentru Jailbreak du-te la un service autorizat daca nu vrei sa strici telefonul.
Bafta!