| IonutPopa a întrebat:

Buna TPU am o intrebare cand intru in joc pe League of Legends (in meci) nu imi merge printscreen cand dau ctrl + v in paint imi apare totul negru si asa se intampla la toate jocurile Ce pot sa fac ca sa mearga?
Va multumesc si dau fundawinking

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ai incercat print si pe desktop sa vezi ce captureaza?

| CristianPreda a răspuns:

Pentru a face PrintScreen in LoL trebuie sa apesi F12, nu butonul PrintScreen de pe tastatura. Dupa ce se termina jocul, mergi in folderul in care ai instalat LoL si apoi in Screenshots. Bafta la PENTA. laughing

| IonutPopa explică (pentru CristianPreda):

Mersi laughing)))))

| IonutPopa explică (pentru CristianPreda):

Si la video cum fac ca imi apare negru cand inregistrez laughing)))))))?