| NagatoTenseiHD a întrebat:

Cum sa imi bag wall la counter-strike.Am vreo 4 si la nici unu nu merge. Si sa imi spuneti si ce fel de counter sa folosesc.

4 răspunsuri:
| myhay0930 a răspuns:

Counter1-6 lant final sau cs bestial

| NagatoTenseiHD explică (pentru myhay0930):

Mihai. Cu lantu am incercat si cu bestialu e cea mai veche versiune de cs. Am counter-stike source, 1.2 carbon, digital zone v42, digital zone v 43 si lant final si la nici unele nu merg.

| FrancezuTau a răspuns:

Am eu wall... add Dj.sava_boss si ti'l trimit si iti spun cum il folosesti. Dai funda?

| EdDyStyl3 a răspuns:

1. Foloseste Counter Strike 1.6 Normal
2. Downloadeaza http://www.gamefront.com/files/7898712/BaDBoY_V4_2___FiXeD_BY_Rodr si baga-l in CS:p si ai Read Me cum se foloseste pe Home parca il porneai.

bafta!