| All4QuestionS a întrebat:

Cum scap de lag pe emulator cand joc PUBG? Folosesc tencent gaming buddy, am gtx 1060, i5-7th gen, 8GB ram etc si totusi chiar daca sunt pe cele mai joase setari tot am lag si se blocheaza

1 răspuns:
| L3G3nDaR a răspuns:

Incearca sa re-instalezi windows-ul sau sa re-instalezi jocul, sau schimba setarile la low si dai un restart, poate fi si din vina netului ping-ului mare cu siguranta trebuie sa le iei pe rand pe toate daca vrei rezultat! #