| BloodyHuman a întrebat:

Cum scap de lagul de la fifa12? Merge bine 10-20 min apoi incepe lagul.

2 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Incearca sa intri in folderul jocului (FIFA 2012) ----> "Game" ------> "fifasetup"-----> si ai aici o iconita "fifaconfig"-------> intri pe ea si dai la "Game Settings" apoi "Display Configuration" urmand ca aici sa modifici la "Resolution" (o dai mai mica poate chiar cea mai mica 800x600) si la "Rendering Quality" unde bifezi ori "Low" ori "Medium" (incearca cu Medium prima data si daca face tot asa poti da la Low) apoi dai "OK" si asta a fost.

Bafta!

| BloodyHuman explică:

Tot asa face frate.Fifa09 merge bine si asta nu stiu ce m lui are!sad