| Jolley a întrebat:

Cum se numeste programul acela, care poti sa pui imagini(care se ruleaza una dupa alta) pe o melodie, un videoclip doar cu imagini si o melodie...

Cred ca v-ati dat seama despre ce program vorbesc...laughing

Cum se numeste si de unde il pot descarca?

Răspuns Câştigător
| AskAlex a răspuns:

Movie Maker, il gasesti in Program Files

| Jolley explică (pentru AskAlex):

Nu-l gasescsad

| AskAlex a răspuns (pentru Jolley):

Http://i926.photobucket.com/albums/ad105/Daras_Jei/Lolol.jpg Asta... Nu il ai? Probabil nu ai instalat windows bine, uite downloadeaza de aici;) http://download.chip.eu/ro/Windows-Movie-Maker-2.0_92499.html

4 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Windows movie maker
e cel mai simplu il gasesti windows