| aLeXFotballClub a întrebat:

Cum setari as avea la aceasta placa video? http://www.altex.ro/......dr5-128bit Cum mi-ar merge Far Cry 4 pe ea merge macar high?

Răspuns Câştigător
| andreasnemes a răspuns:

Depinde de procesor si memorie ram, iti va merge pe high cu 15-20 fps maxim iar pe medium 30+ cu placa video respectiva.

1 răspuns:
| mnco17 a răspuns:

Placa e bunicica, are cam putini bit.La Far Cry 4 pe high ti-ar merge cam sacadat, pe medium ti-ar merge blana...plus ca nu sunt asa de mari dezavantajele intre high si medium.
Ca sa iti mearga blana pe high cauta o placa cu peste 256 bit. Sper ca te-am ajutat.