| Anonymus123 a întrebat:

Cum trec pe facebook chestii de genul: se simte fericita sau singura sau etc.

Răspuns Câştigător
| username97 a răspuns:

Acolo unde postezi cum te simţi. Dacă ai fb-ul în română şi nu ţi-au apărut încă chestiile alea, seteazăţi contul de fb pe engleză sau altă limbă, astfel vor apărea, numai că vor apărea în limba respectivă. Dacă nu, trebuie să astepţi pentru că încă nu toate conturile din ţară au chestiile asta, dar probabil vor apărea...